Se bilder fra banen

Oversikt over styret og komitèer

Årsmøteprotokoller

Protokoll årsmøte RBGK 25. feb. 2020

Protokoll årsmøte RBGK 26. feb. 2019

Protokoll årsmøte RBGK 27. feb. 2018

Protokoll årsmøte RBGK 28. feb. 2017

Protokoll årsmøte RBGK 3. mars 2016 m. vedlegg

Protokoll ekstraordinært årsmøte RBGK 3. desember 2015

Protokoll årsmøte RBGK 5. mars 2015

Protokoll ekstraordinært årsmøte RBGK 27. november 2014

Styret og komiteer 2019

Styret

Oddveig Margrete Ytreland -Leder margrete.ytreland@icloud.com
Espen Finnestad -Nestleder espen.finnestad@gmail.com
Sveinung Lein -Medlem lein@lyse.net
Bente Rinaldo -Medlem bente.rinaldo@lyse.net
Monica Vagle -Medlem monica.vagle@gmail.com
Berit Sjo Jørgensen -Varamedlem berit.sjo.jorgensen@online.no

Økonomiansvarlig: Arnstein Vik, post@randaberg-golf.no
Medlemsansvarlig; Bente Rinaldo,  post@randaberg-golf.no
Ansvarlig politiattest: Arnstein Vik, post@randaberg-golf.no
Samfunnskontakt: Espen Finnestad, post@randaberg-golf.no
Markedsføring:
IT/hjemmeside/sosiale medier: Sveinung Lein, Espen Finnestad, post@randaberg-golf.no

Møteplan 2019 frem til og med årsmøte 2020:

Styremøte:                   mandag 6. mars

Møte med komiteene: torsdag 4. april

Styremøte:                   onsdag 24. april

Styremøte:                   onsdag 22. mai

Styremøte:                   onsdag 19. juni

Styremøte m. valgk.:   onsdag 21. august

Styremøte:                   onsdag 25. september

Styremøte:                   onsdag 23. oktober

Styremøte:                   onsdag 20. november

Styremøte:                   onsdag 11. desember

Styremøte:                   onsdag 8. januar 2020

Styremøte:                   onsdag 5. februar 2020

Styremøte:                   mandag 17. februar 2020

Årsmøte 2020:             tirsdag 25. februar 2020

Styret setter opp agenda for hvert møte. Dersom komiteer/enkeltmedlemmer har saker som de mener styret bør behandle, ber vi dem henvende seg til et av styremedlemmene.

Revisorer

Torbjørg Eik rolf.eik@lyse.net
Anne Kristin Leikvoll Anne.k.leikvoll@lyse.net

 

Valgkomité

Arnstein Vik -Leder arnsvik@online.no
Rolf Eik -Medlem rolf.eik@lyse.net
Per Helge Pollestad -Medlem
perhelgepollestad@yahoo.no
Ørn Gudsteinsson -Varamedlem
orn.gudsteinson@lyse.net

 

Seniorkomite

-Leder
Svein Olav Hetlesether -Medlem svolh@svm.no
-Medlem
Sissel Eltervåg -Medlem sissel.eltervaag@gmail.com
-Medlem
Anne Kristin Leikvoll -Medlem Anne.k.leikvoll@lyse.net

 

Damekomite

Torbjørg Eik -Medlem rolf.eik@lyse.net
-Medlem
Kari Pettersen Goa -Medlem kapett@online.no
Berit Sjo Jørgensen -Medlem berit.sjo.jorgensen@online.no
Sissel Eltervåg -Medlem sissel.eltervaag@gmail.com

 

Turneringskomite

Arne Johan Thorsen -Medlem ajthorsen@online.no
Palle Birk Pedersen -Medlem pallebirk@hotmail.com
Sveinung Lein -Medlem lein@lyse.net
Svein Olav Hetlesether -Medlem svolh@svm.no
Karl Ingvar Håland -Medlem karl.i@online.no
Atle Strandmyr -Medlem astrandmyr@gmail.com
Bente Rinaldo -Medlem bente.rinaldo@lyse.net

 

Bane-og dugnadskomité

Palle Birk Pedersen -Leder pallebirk@hotmail.no
David Bjørnø -Medlem davibjoe@online.no
Jack Vistnes -Medlem jackvistnes@gmail.com
-Medlem
Reidar Vistnes -Medlem reidar.vistnes@itm.no
Kurt Inge Håland -Medlem kurt.inge.haaland@lyse.net

 

Rekrutterings- og juniorkomité

Berit Sjo Jørgensen -Leder berit.sjo.jorgensen@online.no
Thore Dypvik -Medlem thoredypvik@hotmail.com

 

Herrekomité

Sveinung Lein -Leder lein@lyse.net
Arnstein Vik -Medlem arnsvik@online.no
Arne Johan Thorsen -Medlem ajthorsen@online.no
Thore Dypvik -Medlem thoredypvik@hotmail.com

 

Følgende personer oppdaterer websiden:
Dame – Torbjørg Eik, rolf.eik@lyse.net
Rekruttering og Junior – Berit Sjo Jørgensen, berit.sjo.jorgensen@online.no
Turnering – Arne Johan Thorsen, ajthorsen@online.no
Styret- Espen Finnestad, espen.finnestad@gmail.com
Senior – 

 

 

Ønsker du å bli medlem?

Vi fortsetter med gratis innmeldingsavgift! Les her for mer informasjon.

Golfbox


Glemt passord?

Få nyheter på e-mail

Få nyheter tilsendt på e-mail

Været


Warning: Use of undefined constant wp_forecast - assumed 'wp_forecast' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /home/vusers/domains/randaberg-golf.no/wwwdocs/wp-content/themes/randaberg/sidebar.php on line 58
Se været på yr.no

Kontakt info

Randaberg Golfklubb

Tungenesvn. 181
4071 Randaberg
Vis på kart

Klubben:
post@randaberg-golf.no
Orgnr :984 545 029
Kontonummer : 3250 22 22642
Vipps #96876

Golf-shop:
Tlf.: 948 45 221
GOLF-SHOP ÅPNINGSTIDER:
Man. – fre.: 17.00-20.00
Lør. -søn.:  11.00-17.00

Kan være stengt ved dårlige spilleforhold.

Greenfees selvbetjenes i inngang bak
klubbhuset når golf-shop er stengt.

post@randaberg-golf.no

Greenfeepriser 2019:
6 -hullsbanen 100,- (junior 50,-)
9 -hull 250,- (junior 125,-)
18-hull 350,- (junior 175,-)
Medlemmer NSG halv greenfee
hverdager frem til kl. 1400.
Familiegreenfee kr 600 for
to voksne i følge med to
barn eller juniorer.

 Livevær trykk her


Hull Sponsorer

randaberggroup

 

 

 

 

 

Ovrige Sponsorer